Çelik evler kısa sürede kurulumu ve uygun fiyatları ile dikkat çekmektedir. 

Çelik konutlar bahar aylarından başlayarak yaz mevsiminde talep artışı görmektedir.

Fakat hafif çelik yapıları betonarme binalar ile kıyaslamamız mümkün değildir. Çelik Ev sisteminde temel blokaj betonu hazırlandıktan sonra 3- 5 gün içerisinde Çelik yapılar montaj ekipleri tarafından yapımı ileri kabada eksiksiz bir şekilde teslim edilmektedir.

Anahtar teslimi talepleriniz doğrultusunda anlaşma yaptığınız montaj ekip firmaları ile tarafınıza bildirilen süre zarfında tamamlanıyor en uzun süreç 30-45 gün gibidir.

Bu süreçten sonra sizlere hafif çelik yapılarınızda konforu yaşamanın lükslüğü kalıyor. 

Tarafımızdan talep edilen tüm yapılar en küçüğünden en büyüğüne hepsi fabrikamızdan üretimi bitmiş şekilde teslim edilir montaj alıcı firmaya veya şahıssa aittir.  

Hafif çelik yapılarda seçeneklerimiz geniş bir yelpazede müşterilerimize sunulmakla birlikte ,müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kısa sürede modern ve her ihtiyaca uygun tasarımlar hazırlanabilmektedir. Hafif çelik yapılar deprem yönetmenliğine uygun bir şekilde tasarımları yapılmaktadır. 

Talep edilen yaşam alanın tasarımı Hafif çelik bina makinesi ile uyumlu olan Arkitech programı ile yapılmaktadır.Çizimler tasarım aşamasından üretim sonrasına kadar alanında uzman çalışma arkadaşlarımızın işe yön vermesi ile birlikte tamamen elektronik kontrol altındadır. 

Tekrar tekrar değinmemiz gerekirse başta da bahsettiğimiz gibi biz üretici firmayız ve montaj işleri firmamıza ait değildir.

Grup Sitelerimiz 10 Farklı Sektörde bulunuyoruz...
Hafif Çelik