Türkoğlu hafif çelik yapı teknolojisi ile kusursuz,konforlu,estetik ve güvenli yapılar sunuyor.

Taşıyıcıların tamamını galvaniz paslanmaz hafif çelik yapı sistemi ile oluşturduğu bireysel veya toplu konut projelerinde kısa sürede üretimi ile müşterilerinden tam puan alarak öncülüğünü koruyor.

Türkoğlu Hafif çelik yapıları sayesinde hızlı üretim ciddi zaman ve para tasarrufu sağlar ve daha ekonomik çözüm sunar.

Hafif çelik, çelik Türkoğlu farkı ile sesiısı ve su yalıtımı olarak betonarme binalara göre çok daha yüksek izolasyon sağlar.

Hafif çelik yapılar modüler yapısı sayesinde sökülüp başka yere taşınabilir.

Hafif çelik yapılar deprem bölgelerinde betonarme evlere göre çok daha güvenli, çok sağlam ve dayanıklıdır kararınızın çelik yapılar olmasını sevdikleriniz için tercih sebebi olarak benimseyin.

Ülkemiz bilindiği üzere 1. Derece deprem bölgesi olarak adlandırılırken insan hayatına direkt etkisi olan yapı güvenliği çok büyük önem arz etmektedir. Tercihiniz güvenli ve konforlu hafif çelik yapılar olsun.

Depreme dayanıklı, güvenli yaşam alanlarına sahip olmanın en ekonomik ve hızlı yollarından biri Hafif çelik evdir.

Son yıllarda hafif çelik yapılara ilgi sahip olduğu avantajlar sayesinde oldukça artmıştır.

inşaat sektöründe özellikle son yıllarda çok fazla tercih edilmekte ve geleceğin mimarisi olacağını düşünmekteyiz. Her birimizin yurt dışında yapılan hafif çelik yapılardan feyz alması gerekmektedir.

Hafif çelik yapıları yalnızca konut olarak düşünmeyin Yazlık, kışlık, günlük, dağ evi, yayla evi, bağ evi,hastahane,yatakhane ,sosyal tesis,muhtarlık binası,lojman kısacası yaşam alanı olan her yerde ve her yaşam tarzına uygun olarak ürettiğimiz Hafif çelik evlere web sitemizden daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Her yaşam tarzına uygun olan Türkoğlu hafif çelik yapılardan zevkinizi uygun olan planı tercih ederek sipariş ettiğiniz andan itibaren çok kısa süre içerisinde sizler için hızlıca evinizin üretimine başlıyoruz.

Hafif çelik yapılar kentsel dönüşüm çerçevesinde çıkarılan kanunlar ile mevcut fiziksel durumun ve çevre görüntüsünün geliştirilmesi,düzenlenmesi güzelleştirilmesi ve daha sağlıklı bir yerleşim düzeni sağlamakta çok büyük bir alternatiftir.

Gelişmiş ülkelerde tamamen çelik sistemleri kullanılırken ne yazık ki bu sayı ülkemizde çok az alında ÇELİK YAPI sistemi deprem kuşağında olan TÜRKİYE için vazgeçilmez bir yapı sistemidir.

Hafif çelik yapılar ön üretimli olmasından dolayı düşük fiyata yüksek kalite sağlamakta ve inşaat süresini çok kısaltmaktadır.

Çeliğin yüksek taşıma kapasitesi sayesinde hafif ve mükemmel kalitelerde bina üretimleri yapılmaktadır.

Çelik yapılarda taşıyıcı eleman boyutları ahşap ve betonarme binaya göre daha küçük olduğu için çok daha fazla kullanım alanı elde edilmektedir.

Hafif çelik yapıların taşıyıcı özelliğinden dolayı yüksek mukavemeti, esnekliği ve hafifliği depreme dayanıklı en iyi inşaat malzemesi olmasını sağlamaktadır.

Çelik yapılar hafiftir. İnşa edilen yapıların kütlesi ne kadar büyük olursa depremde etkileneceği kuvvet de o kadar büyük olacaktır. Deprem kuvvetini azaltacak tek unsur ise yapının hafifletilmesidir.

Hafif çelik yapılar ahşap veya betonarme yapılara oranla yaklaşık 5 kat daha hafiftir. Bu da binaya gelen deprem yükünü 5 kat azaltacaktır.

Çelik, dayanıklı ve tekrar kullanılabilen bir malzemedir.

Su basman yani temel betonu haricinde betona ihtiyaç olmadığı için çelik Konstrüksiyonun montajı hava şartlarına bağlı kalmaksızın çok hızlı yapılabilmektedir.

Hafif çelik taşıyıcı üretiminde galvaniz kaplı çelik kullanıldığından korozyon direnci yüksektir ve paslanma yapmaz

Hafif çelik yapıların en önemli faktörlerinden diğer bir tanesi ise yerleşimdeki esnekliktir.

Grup Sitelerimiz 10 Farklı Sektörde bulunuyoruz...
Hafif Çelik