Hafif çelik yapı eğitim binaları milli eğitim müdürlükleri ve hayırseverler tarafından güvenli, uzun ömürlü deprem riskinin en az düzeyde olması ısı yalıtım değerlerinin yüksek olması,hızlı kurulum,her türlü iklim koşullarında montaj yapılabilir olması sebebi ile kalıcı binalar için en çok tercih edilme sebebi olan yapılar hafif çelik yapılardır.  

Kalıcı binalardan örnekler nelerdir anaokulu kreş,ilköğretim okulu,üniversite,lise ve mesleki eğitim binaları olarak adlandırabiliriz.

Hafif çelik eğitim binalarında verilen sürelere uyulması ve hataların en aza indirilmesi tamamen elektronik kontrol atında ve yapının tamamen ön üretimli olmasından kaynaklanmaktadır.

Hafif çelik eğitim binaları milli eğitim bakanlığının ihtiyaçlarına göre dizayn edilebildiği gibi Türkoğlu Grup olarak alanında uzman personellerimiz tarafından yerleşim planı ile ilgili detaylı olarak müşterilerimiz bilgilendirilmektedir.

TÜRKOĞLU GRUP ailesi olarak yapılacak olan her bir Hafif çelik eğitim binası bizim için bir onur kaynağı olacaktır. Bu vesile ile bugünün sevimlisi ve yarınımızın umudu tüm öğrencilere okul hayatlarına hoş geldin diyor ve başarılar diliyoruz.

Grup Sitelerimiz 10 Farklı Sektörde bulunuyoruz...