Hafif çelik ofis binaları lüks,konforlu,özel tasarımlı ve estetik olmaları sebebi ile betonarme binadan çok daha fazla talep görmektedirler. Örnekler verecek olursak oda büyüklükleri istediğiniz ölçüde tasarlanır ve estetik şekiller verilebilir.

Dış cephe kaplamalarında sınırsız seçenekler vardır. Odalar ferah ve havadar olması en çok talep sebebidir çünkü herhangi bir standarda bağlı kalınmaz ister net ölçü isteyin isterseniz küsuratlı ölçü belirleyiniz tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda bina yüksekliği ayarlanır.

Hafif çelik ofis binaları yalnızca uzun süreli kullanılmayacaksa örnek şantiye ofis binası gibi o zaman talep görmez neden derseniz prefabrik yapılar gibi tekrar tekrar sökülüp takılmaya elverişli değildir. Çünkü montaj aşaması kademe kademe ilerlemektedir. Ve bu yüzden sökülüp takılması esnasında zaiyat oluşabilir. Söküp tekrar başka bir alana kurmak için bir binaya ihtiyacınız varsa ise talebiniz prefabrik yapıdan yana olmalıdır.

Lüks ,konforlu ,estetik hatta ve hatta uzun yıllar kullanmak istediğiniz bir ofis binası istiyor iseniz tercihiniz yüzde yüz hafif çelik yapıdan yana olmalıdır. Binanın en başından en sonuna kadar her şeyi her ürünü istediğiniz alternatifli ürünler ile tercih edebilirsiniz.

İç kaplama alçıpan ,boardex,cam yünü,taş yünü, sıkma köpük v.b ürünler dış cephe kaplama seçeneklerinde mantolama ,yalıpan kaplama ,serpme sıva boardex,cephe sandviç paneli ve bir çok muadili olan dış cephe kaplama ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Tarafımızdan talep edecek olduğunuz tüm hafif çelik ofis yapıları montajsız şekilde teslim edilmektedir.  

Grup Sitelerimiz 10 Farklı Sektörde bulunuyoruz...
Hafif Çelik